E - P 9:00-17: 00 info@arex.ee
(+372) 5666 6518
Klaveri, pianiino, transport, kolimine

Pianiino transport

Meie kogenud meeskond teostab pianiino transpordi kiirelt ja oskuslikult.

Pianiino transport eeldab kogemusi, teadmisi ja olukorrast lähtuvalt ka loovat mõtlemist.

Pianiino on tavamööbliga võrreldes oluliselt raskem ja ohutuks transpordiks on vajalik kõik sammud hoolikalt läbi mõelda (klaveri ettevalmistus transpordiks, milliseid pakkematerjale kasutada pakkimisel, tõstmise abivahendite kasutamine, õiged töövõtted, tõstjate arv, tassimise teekond, kas on vaja kantida või tõsta üle käsipuude jne…), et välistada võimalikud terviseriskid ja klaveri või kolmandate isikute vara kahjustada saamine.

Meil on olemas vajalikud teadmised ja oskused transportimaks klaver kiirelt ja ohutult sihtkohta.

Tõstmisel on abiks tõsterihmad või sõltuvalt olukorrast muud eritõstete jaoks kasutatavad abivahendid. Saame hakkama ka kõige keerulisemates olukordades (nt transport aknast, terrassilt või kantimine üle trepikäsipuude). Välistamaks riskid jäta pianiino transport meie eritõstetele spetsialiseerunud meeskonna hoolde.

Kuidas tellida?
Anna meile teada mida on vaja kolida, kus ja millal. Täpsusta ka korrused, liftikasutamise võimalus, kitsaskohad jm oluline teave. Kõike seda saad teha kiirelt kasutades allolevat vormi, saates meile vabas vormis e-kirja aadressile  info@arex.ee või helistades +372 5666 6518