E - P 9:00-17: 00 info@arex.ee
(+372) 5666 6518

Kas kolida ise või kasutada kolimisfirma abi?

Kolides ise sõprade või tuttavate abiga jääd neile ilmselt ainult tänuvõlglaseks, kuid kui midagi peaks transpordikäigus katki minema, oled kõigepealt ise süüdi, keegi ei pruugi vastutada ja halvimal juhul rikud ka suhted tuttavate või sõpradega. Meie kolijad on väljaõppinud spetsialistid, kellel on aastatepikkused kogemused ja kes kolivad Sinu vara turvaliselt ja kiirelt punktist A punkti B. Õiged töövahendid ja pakkematerjalid, teadmised ja töövõtted, usaldusväärsed kolijad ja kiire infovahetus tagab sujuva ja turvalise kolimise. Meie kliendid pöörduvad ikka ja jälle meie poole tagasi ja soovitavad meid ka oma sõpradele, tuttavatele. Oleme tehtuga rahul, kui klient on rahul ja meid edasi soovitab.

Kuidas tellida?

Sul seisab ees kolimine? Küsi pakkumist, infot või kui oled juba otsustanud, telli kolimisteenus Sulle kõige mugavamal viisil kasutades selleks meie kodulehe veebivorme, saates e-kirja info@arex.ee, helistades +372 5666 6518

Kolimisteenuse hind

Me vaatame Sinu päringu läbi, vajadusel täpsustame asjaolusid ja teeme Sulle pakkumise. Päringutele vastame esimesel võimalusel, hiljemalt 24h jooksul (erandiks on riigipühad).

Leping ja vastutus

Kolimisfirma vastutuse ja üldtingimustega saate tutvuda SIIN

KKK

Vastused korduma kippuvatele küsimustele leiate SIIT