E - P 9:00-17: 00 info@arex.ee
(+372) 5666 6518
Eritõsted- seifide, klaverite jt raskete esemete kolimine

Eritõsted

Pianiinode ja konsertklaverite kolimine meiega käib kiirelt ja lihtsalt. Samuti oleme abiks seifide, kaminate, generaatorite, tööstusseadmete jt raskete esemete kolimisel ja transpordil. Raskete esemete kolimine eeldab teadmisi, õigeid töövõtteid ja vahendeid. Arex Logistics kogenud meeskond on abiks erinevate raskete ja/või suuregabariidiliste esemete kolimisel.

Meie eritõstete meeskond on alati valmis aitama, kui Teil on vaja kolida või teisaldada ühest kohast teise mõni järgnev asi:

MuusikainstrumendidSeifid, kapidTööstusseadmedMuu
PianiinoSeifPesumasin, KuivatiMetall- ja turvauks
KabinetklaverTulekindelkappGeneraatorAhjusüdamik
KontsertklaverMetallkappSoojuspumpSkulptuur
TäispuitkappGeneraatorMootorratas
TööpinkEritellimus mööbel

Tabelissse on koondatud enim transportimist või teisaldamist vajavad esemed. Loomulikult transpordime ja teisaldame ka teisi, nimekirjas mitte olevaid esemeid. Lähtume igast kliendist ja tema vajadustest personaalselt. Eritõstete hind sõltub kolitavast esemest ja selle iseärasustest (kaal, gabariidid), korrustest, vahemaast, pakkimis- ja monteerimisvajadustest, vajaminevast tööjõust jms teguritest.

Vajad abi raske eseme kolimisel või teisaldusel, siis täida päringuvorm SIIN, saada meile kiri info@arex.ee või helista +372 5666 6518