E - P 9:00-17: 00 info@arex.ee
(+372) 5666 6518
Ladustamine, hoiustamine, laoteenused

Laoteenused

Pakume võimalust ladustada oma esemed või kaup turvaliselt kuiva, sooja, tolmuvabasse ja valvatud laohotelli.

Laohotell on hea lahendus oma muutuvkulude poolest.
Muutuvkulud on püsikuludest soodsamad! Kui peaks tekkima vajadus osa asju ära viia, kuid osad samas hoiule jätta, muutub reaalselt kasutatav pind väiksemaks. Laohotelli puhul tasudki ainult reaalselt kasutatud pinna eest (muutuv kulu). Laohotellis tähendab väiksem pind väiksemat tasu, mis pole aga nii, kui rendid kindla suurusega ruumi ja pead maksma ühtlast tasu kogu pinna eest (püsikulu), olenemata sellest, kui palju sa seal asju ja esemeid hoiustad või ladustad.

Millal valida ladustamiseks laohotell?

  • Hooajaesemed vajavad turvalist hoiukohta, kuid puudub garaaž, kelder vm selleks sobiv panipaik
  • Oled sunnitud välja kolima enne, kui sihtkohta on võimalik sisse kolida ja asjad tuleb ajutiselt ladustada
  • Vajad lisaruumi mööbli jm seisvate esemete arvelt
  • Vaja on asju aegajalt juurde ladustada või välja võtta, kuid suur laopind seisaks pidevalt pooltühjalt

Kuidas kujuneb laohotelli hind?

Ladustamise tasu arvestame kasutusel olevate laokohtade alusel ööpäeva põhiselt. Lisandub lattu vormistamise ja laost välja vormistamise tasu ning kauba paigutamise ja väljastamise tasu vastavalt laokohtade liikumisele.

Kui suur on laokoht? Laokoht, laokoha mõõtmed
Laokoha mõõtmed on 1,2m x 0,8m x 1,4m. Laokoha mahutavus on 1.34m3 ja igale laokohale saab ladustada raskust kuni 700kg.

Kas saan ladustada ka esemeid, mis laokohale ei mahu?
Loomulikult. Näiteks diivanite, kappide jt suuremõõtmeliste esemete puhul, mis ei mahu laokohale arvestatakse tasu vastavalt mõõtmetele mitme laokoha eest ja paigutatakse eraldi.

Kuidas asjad lattu ja laost kätte saan?
Meie kolijad on valmis transportima ladustatava kauba turvaliselt lattu hoiule ja kui soovid asjad kätte saada toome need soovitud kohta tagasi. Pakume ladustatavale kaubale ka monteerimis- ja pakkimisteenust.

Kuidas tellida?

Teenuse tellimiseks võta meiega ühendust alloleva päringuvormi kaudu, saada meile kiri info@arex.ee või helista +372 5666 6518