E - P 9:00-17: 00 info@arex.ee
(+372) 5666 6518

Kuidas kolida soodsamalt?

Kui kolida on vaja, kuid kolimisteenus tundub liiga kallis, siis anname siinkohal mõned soovitused, kuidas kolimine võimalikult soodsaks muuta.

Mööbli monteerimine
Kui Sul on aega, tahtmist ja oskusi, siis teosta võimalusel mööbli monteerimine ise eeltööna, nii hoiad kolimispäeval kolimisfirma tööaega kokku.

Mööbli, tehnika jt esemete pakkimine
Paki ise! Pakkimine on aeganõudev tegevus ja sellega saad hoida oluliselt kolimisfirma tasust kokku. Kui Sul ei ole vajaminevaid pakkematerjale, siis saad soovi korral need meie käest endale soetada. Pakume laias valikus pakkematerjale alustades kolimiskastidest ja pakkekiledest, lõpetades nurkade, pakkepaberi jt spetsiifiliste pakkematerjalidega.

Ole tassimisel abiks
Kui Sul on palju mööblit ja asju või on korrused kõrged, siis ajakokkuhoiu huvides võid ise kolijatele tassimisel abiks olla. Kui endal tervis ei luba või pole lihtsalt tahtmist, siis saad ehk sõbrad tuttavad appi kutsuda.

2 või enam kolijat?
Sõltuvalt kolitava vara mahust, korrustest, lifti olemasolust ja eeltöödest sõltub, kui palju kolijaid on vaja.
Alati ei ole vähe kolijaid parem, sest ajakulu võib olla väiksema kolimismeeskonna puhul oluliselt suurem, millest omakorda võib tuleneda suurem arve, kui rohkemate abiliste puhul.

Transport
Nagu kolijatega, nii on ka õige suurusega kolimisauto valik soodsa kolimise puhul äärmiselt oluline. Väike kolimisauto võib esmapilgul tunduda soodsam, kuid kui tuleb teha mitu sõitu (nt ühest linna otsast teise), siis on ajakulu suurem, kui suure kolimisautoga kolides ja tehes ühe sõidu.

Küsi nõu kolimismeeskonna ja transpordi valikul meie käest! Leiame Sulle kolitava vara mahu, korruste, vahemaa jm tegureid arvesse võttes kõige optimaalsema lahenduse.